1886–1932
91
170 %
52 500 CZK
1 960 CZK
5 400 000 CZK
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signature: R. Kremlicka 1932, on back Rudolf Kremlicka
Starting price: | CZK 450 000 |
drawing ink, carton
27 x 39 cm (výřez)
Signature: Rkremlicka 1926
Starting price: | CZK 36 000 |