1886–1932
91
170 %
52 500 CZK
1 960 CZK
5 400 000 CZK
litografie
12,5 x 17 cm
Signature: sign. PD R. Kremlička
Starting price: | CZK 3 500 |
kol.r.1917
olej, plátno
42 x 44 cm
Signature: sign. PN R. Kremlička
Starting price: | CZK 480 000 |
tužka, papír
43 x 32 cm
Signature: sign. PD R. Kremlička 1928
Starting price: | CZK 10 000 |
akvarel, karton
30 x 25 cm
Signature: sign. LD R. Kremlička
Starting price: | CZK 48 000 |