1877–1950
71
147 %
41 000 CZK
270 000 CZK
olej, karton
50 x 65 cm
Signature: sign. LD Rom. Havelka 1941
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, lepenka
24 x 30 cm
Signature: sign. PD Rom Havelka 1927
1925 - 30
olej, plátno
80 x 100 cm
Signature: sign. PD Rom. Havelka
Starting price: | CZK 38 000 |