1877–1950
71
147 %
41 000 CZK
270 000 CZK
kol. r. 1910
olej, lepenka
40 x 54 cm
Signature: sign. LD Rom. Havelka
20. léta 20. stol.
olej, lepenka
30 x 40 cm
Starting price: | CZK 14 000 |
1909
olej, plátno
66 x 66 cm
Signature: sign. PD Rom. Havelka 909
Starting price: | CZK 35 000 |