1912–1994
432
141 %
75 000 CZK
1 176 CZK
160 000 CZK
combined technique, carton
h 41 ✕ w 29 cm
Signature: undetected
Starting price: | CZK 250 000 |
combined technique, carton
h 43 ✕ w 26 cm
Signature: PD L. Jiřincová
Starting price: | CZK 200 000 |
komb. technika, plátno, sololit
91,5 x 62 cm
Signature: sign. LD L. Jiřincová
Starting price: | CZK 114 000 |
komb. technika, kvaš, karton
25 x 18,5 cm
Signature: sign. LD Jiřincová
Starting price: | CZK 35 000 |
komb. technika, akvarel, pastel, papír
29 x 21 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 41
Starting price: | CZK 5 000 |
litografie
22 x 16,3 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 46
Starting price: | CZK 5 000 |
kol.r. 1950
29 x 22 cm
litografie
21,5 x 16 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 50
Starting price: | CZK 3 000 |
litografie
21,5 x 16 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 49
Starting price: | CZK 3 000 |
originální litografie 8/20
22 x 14 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 43
Starting price: | CZK 1 800 |
akvarel, tužka, karton
19 x 13,5 cm
Signature: sign. DU L. Jiřincová
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, lepenka
17 x 23 cm
Signature: sign. vzadu L. Jiřincová
Starting price: | CZK 28 000 |