1878–1947
24
159 %
95 000 CZK
95 000 CZK
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: sign. PD K. Langer
Starting price: | CZK 32 000 |
40 x 30 cm
Signature: sign. PD K. Langer
kol. r. 1910
olej, lepenka
24 x 33 cm
Signature: sign. PD K. Langer
Starting price: | CZK 9 500 |
kol. r. 1910
olej, plátno
80 x 65 cm
Signature: značeno na rubu K. Langer
Starting price: | CZK 46 000 |