1893–1953
38
135 %
145 000 CZK
olej, malířská lepenka
48 x 67 cm
Signature: sign. PD K. Holan
Starting price: | CZK 30 000 |
olej, plátno
60 x 35 cm
Signature: sign. PD K. Holan 28
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, plátno
44 x 56 cm
Signature: sign. PD K. Holan 45
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, lepenka
27 x 37 cm
Signature: sign. PD K. Holan 46