1933–2005
109
159 %
55 000 CZK
4 900 CZK
650 000 CZK
olej, plátno
45 x 40 cm
Signature: sign. PD J. Vožniak
Starting price: | CZK 20 000 |
laky, sololit
50 x 60 cm
Signature: sign. na rubu jaroslav vožniak 1999
Starting price: | CZK 4 500 |