1900–1983
76
125 %
190 000 CZK
olej, lepenka
61 x 49,5 cm
Signature: sign. PD Veris Paris
Starting price: | CZK 25 000 |
30. léta 20. stol.
olej, lepenka
55,5 x 54,5 cm
Signature: sign. PU Veris Paris
Starting price: | CZK 80 000 |
olej, plátno
60 x 89 cm
Signature: sign. PD Veris
Starting price: | CZK 35 000 |