1881–1955
41
124 %
230 000 CZK
1924
olej, plátno
100 x 100 cm
Signature: sign. PD Jaroslav Šetelík 1924
Starting price: | CZK 70 000 |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signature: sign. LD Jaroslav Šetelík
Starting price: | CZK 58 000 |