1883–1942
175
137 %
1 700 000 CZK
kol. r. 1925
akvarel, karton
18 x 29 cm
Signature: sign. PD Král
akvarel, karton
22 x 29 cm
Signature: sign. PD Král
olej, lepenka
36,5 x 50 cm
Signature: sign. PD Jar Král 1930
Starting price: | CZK 158 000 |