1889–1942
63
140 %
580 000 CZK
kol. r. 1918
19 x 17,5 cm
Signature: sign. PD Jan Trampota
1913
komb. technika, kvaš, pastel, karton
49 x 41,5 cm
Signature: sign. PD J. Trampota 1913
Starting price: | CZK 28 000 |
1915
barevný pastel, karton
29 x 43,5 cm
Signature: sign. PD Jan Trampota 1915
Starting price: | CZK 8 000 |
1917
kresba pastelem, karton
24 x 32 cm
olej, barevné křídy, malířská lepenka
70 x 100 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 40 000 |
olej, plátno
80 x 92 cm
Signature: sign. PD Jan Trampota 1935
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, plátno
80 x 85 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 45 000 |
pastel, tuš, papír
15,5 x 10,5 cm
Signature: sign. LD J.T.
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, karton
49 x 65 cm
Signature: sign. PD Jan Trampota 1923 Pěčín
Starting price: | CZK 25 000 |
tuš, barevný pastel, karton
17 x 12 cm
Signature: sign. LN Trampota 23
Starting price: | CZK 10 000 |
1915
66 x 50 cm
Signature: sign. PD 1915 Jan Trampota
Starting price: | CZK 33 000 |