1889–1942
63
140 %
580 000 CZK
olej, karton
49 x 65 cm
Signature: sign. PD Jan Trampota 1923 Pěčín
Starting price: | CZK 25 000 |
1915
66 x 50 cm
Signature: sign. PD 1915 Jan Trampota
Starting price: | CZK 33 000 |
tuš, barevný pastel, karton
17 x 12 cm
Signature: sign. LN Trampota 23
Starting price: | CZK 10 000 |