1892–1934
60
141 %
7 000 CZK
160 000 CZK
olej, plátno
68 x 95 cm
Signature: sign. LD G. Macoun
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, lepenka
67 x 76,5 cm
Signature: sign. PD G. Macoun
olej, plátno
80 x 100 cm
Signature: sign. LD G. Macoun
Starting price: | CZK 30 000 |