1871–1957
Jeden z nejvýznamnějších představitelů výtvarného umění 20. století. Klasik mezinárodní avantgardy, pionýrská osobnost nefigurativní malby a geniální světový malíř.
323
137 %
1 641 500 CZK
2 271 CZK
22 100 000 CZK
22. 5. 1905
complete set of coloured woodcuts Frantisek Kupka
16,5 x 15,5 cm, 14 x 12 cm
Signature: in print Kupka
Starting price: | CZK 26 000 |
1900 - 1902
drawing coal, white coal, paper
24 x 28,8 cm
Signature: Kupka
Starting price: | CZK 150 000 |
oil, canvas
60 x 66 cm
Signature: Kupka
Starting price: | CZK 12 000 000 |
1925 - 1930
oil, canvas, isorel
55 x 46 cm
Signature: Kupka
Starting price: | CZK 8 500 000 |
watercolour, gouache, carton
42 x 30 cm
Signature: sign. Kupka 1925
Starting price: | CZK 580 000 |