1871–1957
Jeden z nejvýznamnějších představitelů výtvarného umění 20. století. Klasik mezinárodní avantgardy, pionýrská osobnost nefigurativní malby a geniální světový malíř.
323
137 %
1 641 500 CZK
2 271 CZK
22 100 000 CZK
20,5 x 15,7 cm
Signature: značeno pozůstalostním razítkem a otisk atelierové
Starting price: | CZK 230 000 |
dřevoryt, ruční papír
33 x 25,5 cm
Signature: sign. na úvodní straně Kupka s dedikací
Starting price: | CZK 65 000 |