1871–1957
Jeden z nejvýznamnějších představitelů výtvarného umění 20. století. Klasik mezinárodní avantgardy, pionýrská osobnost nefigurativní malby a geniální světový malíř.
323
137 %
1 641 500 CZK
2 271 CZK
22 100 000 CZK
dřevořez
28 x 22,5 cm
Signature: sign. PD v tisku a autorským razítkem Kupka
Starting price: | CZK 11 000 |
kol.r. 1900
komb. technika, tuš, akvarel, papír
31,5 x 23,5 cm
Signature: sign. PD Kupka
Starting price: | CZK 180 000 |
1913
15 x 23 cm
Signature: sign. LD v desce Kupka, PD 1913 a razítkem PD Kup
Starting price: | CZK 16 500 |