1871–1957
Jeden z nejvýznamnějších představitelů výtvarného umění 20. století. Klasik mezinárodní avantgardy, pionýrská osobnost nefigurativní malby a geniální světový malíř.
323
137 %
1 641 500 CZK
2 271 CZK
22 100 000 CZK
akvarel, karton
28 x 19 cm
Signature: sign. LD Kupka
1913
15,5 x 23,5 cm
Signature: sign. v desce LD Kupka PD 1913, pozůst. razítkem K
Starting price: | CZK 27 000 |