1871–1957
Jeden z nejvýznamnějších představitelů výtvarného umění 20. století. Klasik mezinárodní avantgardy, pionýrská osobnost nefigurativní malby a geniální světový malíř.
323
137 %
1 641 500 CZK
2 271 CZK
22 100 000 CZK
gouache, pencil, paper
h 22,5 ✕ w 20,5 cm
Signature: undetected
Starting price: | CZK 300 000 |
pencil drawing, double-sided
h 19,5 ✕ w 35,5 cm
Signature: MD author's stamp, author's stamp on the back
Starting price: | CZK 250 000 |
gouache, ink, paper
h 31,4 ✕ w 21,8 cm
Signature: MD Kupka
Starting price: | CZK 350 000 |
gouache, watercolor, paper
h 13 ✕ w 20 cm
Signature: RD Kupka, author's stamp on the back
Starting price: | CZK 360 000 |
cuting
12,5 x 7 cm
Signature: sign. not found
gravure printing
17,5 x 30 cm
Signature: Kupka in print
gravure printing
18 x 30 cm
Signature: Kupka in print
gravure printing
17 x 30 cm
Signature: Kupka in print