1871–1957
Jeden z nejvýznamnějších představitelů výtvarného umění 20. století. Klasik mezinárodní avantgardy, pionýrská osobnost nefigurativní malby a geniální světový malíř.
323
137 %
1 641 500 CZK
2 271 CZK
22 100 000 CZK
gouache, pencil, paper
h 22,5 ✕ w 20,5 cm
Signature: undetected
Starting price: | CZK 300 000 |
pencil drawing, double-sided
h 19,5 ✕ w 35,5 cm
Signature: MD author's stamp, author's stamp on the back
Starting price: | CZK 250 000 |
gouache, ink, paper
h 31,4 ✕ w 21,8 cm
Signature: MD Kupka
Starting price: | CZK 350 000 |
gouache, watercolor, paper
h 13 ✕ w 20 cm
Signature: RD Kupka, author's stamp on the back
Starting price: | CZK 360 000 |
zincography
25 x 21 cm
Signature: Kupka in print
zincography
25 x 20,5 cm
Signature: Kupka in print
zincography
25,5 x 21,5 cm
Signature: Kupka in print
gravure printing
20 x 17 cm
Signature: Kupka in print
zincography
25 x 21 cm
Signature: Kupka in print
gravure printing
20,5 x 25 cm
Signature: Kupka in print
woodcut
20,5 x 15,5 cm
gravure printing
20,5 x 17 cm
Signature: Kupka in print
gravure printing
21,5 x 17,5 cm
gravure printing
21 x 17,5 cm
Signature: Kupka in print
gravure printing
20 x 32 cm
Signature: Kupka in print
etching
9 x 7,5 cm
Signature: sign. not found