1914–1991
79
135 %
31 000 CZK
370 CZK
85 000 CZK
olej, plátno
48 x 58 cm
Signature: sign. LD F. Jiroudek
Starting price: | CZK 25 000 |
40. léta
olej, malířská lepenka
53,5 x 40 cm
Signature: sign. LD Jiroudek
Starting price: | CZK 20 000 |