1914–1991
79
135 %
31 000 CZK
370 CZK
85 000 CZK
34 x 26 cm
Signature: sign. LD F. Jiroudek
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, plátno
30 x 40 cm
Signature: sign. LD J., na rubu F. Jiroudek
Starting price: | CZK 8 000 |