1890–1943
30
114 %
600 000 CZK
4 500 000 CZK
tužka, pastel, papír
49 x 67 cm
Signature: sign. LD Janoušek . 34
Starting price: | CZK 380 000 |
olej, plátno
65 x 88 cm
Signature: sign. LD Janoušek 38
Starting price: | CZK 280 000 |