1883–1961
129
148 %
177 875 CZK
600 000 CZK
olej, překližka
21 x 26 cm
Signature: sign. LD Drtikol
olej, lepenka
52,5 x 38 cm
Signature: sign. LD Drtikol 1938
Don't have an account? Register
Please check your internet connection and try to reload the page.