1902–1976
110
133 %
115 000 CZK
270 000 CZK
kol. r. 1960
olej, plátno
114 x 160 cm
Signature: sign. LD B. Dvorský
Starting price: | CZK 55 000 |
olej, plátno
73 x 100 cm
Signature: sign. LD Boh. Dvorský 1933
Starting price: | CZK 50 000 |
olej, plátno
34 x 68 cm
Signature: sign. PD Boh. Dvorský
Starting price: | CZK 34 000 |
olej, plátno
90 x 135 cm
Signature: sign. PD B. Dvorský