1903–1997
20
161 %
30 000 CZK
oil, plywood
h 29 ✕ w 25 cm
Signature: RU B. S. Urban, B. S. Urban / 1932 on the label on the back
Starting price: | CZK 30 000 |
oil, canvas
83 x 92 cm
Signature: B. S. Urban 1943
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signature: sign. LN B. S. Urban
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signature: sign. LD B. S. Urban
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23.5 cm
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signature: sign. PD B. S. Urban
Starting price: | CZK 7 000 |