1903–1997
20
161 %
30 000 CZK
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signature: sign. LD B. S. Urban
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signature: sign. PD B. S. Urban
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signature: sign. LN B. S. Urban
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23.5 cm
Starting price: | CZK 7 000 |