1884–1918
61
151 %
15 750 000 CZK
1918
23 x 15 cm
Signature: sign. v tisku K
Starting price: | CZK 8 500 |
1914 - 18
23 x 14,5 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 8 500 |
1914 - 18
25 x 15,3 cm
Signature: nesignováno