1884–1918
61
151 %
15 750 000 CZK
1907
lept, měkký kryt
17 x 21,5 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 6 500 |
tužka, akvarelová běloba, karton
21 x 28,5 cm
Signature: sign. na rubu Kubišta
Starting price: | CZK 7 000 |
1907
14 x 18,5 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 6 500 |
1907
14 x 19 cm
Signature: značeno na desce PD Kubišta B
Starting price: | CZK 4 500 |
1907
13,2 x 18,5 cm
Signature: značeno na desce Kubišta
Starting price: | CZK 6 500 |