1884–1918
61
151 %
15 750 000 CZK
1907
13,2 x 18,5 cm
Signature: sign. PD v desce Kubišta
Starting price: | CZK 8 000 |
1918
litografie
14,6 x 20 cm
Signature: značeno v tisku BK, PD B. Kubišta
Starting price: | CZK 20 000 |
kol.r.1907
akvarel, tužka, karton
14,7 x 18 cm
Signature: sign. PD Kubišta Boh.
Starting price: | CZK 30 000 |
1907
19 x 14 cm
Signature: sign. PD B. Kubišta 1907
1915
25,5 x 15,5 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 25 000 |
1907
19 x 13,5 cm
Signature: neznačeno