1889–1968
64
136 %
410 CZK
150 000 CZK
olej, malířská lepenka
61 x 61 cm
Signature: sign. PD Aug. Mervart 45
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, lepenka
35 x 42 cm
Signature: sign. LD Aug. Mervart 20
olej, lepenka
33 x 50 cm
Signature: sign. PD Aug. Mervart 31.
Starting price: | CZK 14 000 |