1889–1968
64
136 %
410 CZK
150 000 CZK
olej, plátno
70 x 100 cm
Signature: sign. PD Aug. Mervart 37
Starting price: | CZK 39 000 |
olej, malířská lepenka
27 x 48 cm
Signature: sign. PD Aug. Mervart 23
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, lepenka
48 x 61 cm