1791–1868
23
144 %
99 000 CZK
750 000 CZK
olej, dřevěná deska
36,5 x 47,5 cm
Signature: sign. PD AP
Starting price: | CZK 280 000 |
olej, dřevěná deska
22 x 32 cm
Signature: sign. LD AP
Starting price: | CZK 180 000 |
olej, dřevěná deska
28 x 40 cm
Signature: sign. LD AP
Starting price: | CZK 250 000 |