1943–2024
248
150 %
309 333 CZK
4 270 CZK
600 000 CZK
coloured lithography 6/50
55,5 x 73 cm
Signature: sign. A. Lamr 90
Starting price: | CZK 4 500 |
acryl, canvas
50 x 65 cm
Signature: sign. A. Lamr 01
Starting price: | CZK 28 000 |
acryl, canvas
74 x 92 cm
Signature: A. Lamr 78
Starting price: | CZK 95 000 |
porcelain sculpture coloured
30 x 34 cm
Signature: A. Lamr 87
acryl, canvas
135 x 105 cm
Signature: Lamr 84
Starting price: | CZK 85 000 |