1894–1960
9
103 %
368 Kč
suchá jehla 32/60
12,5 x 11 cm
Signatura: D Zdenka Burghauserová
olej, plátno
42 x 42 cm
Signatura: PD monogram ZB 55, Zdenka Burghauserová na rubu na štítku
12 x 8 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
42 x 42 cm