1900–1940
19
248 %
500 Kč
190 000 Kč
v 19 ✕ š 13 cm
Signatura: LD monogram R 20 v tisku
v 19 ✕ š 13 cm
2 x litografie
14,5 x 11 / 13,5 x 19,5 cm
Signatura: 1 x PD Rykr 21 v tisku
litografie
v 13 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Rykr 21 v tisku
tisk
10 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
13,5 x 20 cm
Signatura: Rykr v tisku
litografie
13 x 10 cm
původní linoleum
19 x 13 cm
Signatura: R 20
cca 1920
litografie
16,5 x 13 cm
Signatura: v tisku Rykr
cca 1920
19 x 13 cm
Signatura: v tisku R 20
původní linoryt
19 x 13 cm
Signatura: v tisku R 20
1921
původní litografie
14 x 20 cm
Signatura: PD v tisku Rykr 21