1927–1996
bronzová plastika
v 30 cm
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
bronzová plastika
v 31,5 cm
Signatura: ze strany Palcr 58
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
bronzová plastika
v. 30 cm
Signatura: sign. vzadu dole Palcr 55
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
nanášená broušená sádra, vosková patina
v. 52 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 57 000 Kč |
bronzová plastika
v. 38 cm
Signatura: sign. vzadu Palcr 59
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |