1928–2016
13
103 %
1 316 Kč
2 200 Kč
olej, sololit
28 x 38,5 cm
Signatura: LD Červinka
barevná litografie, autorský tisk
21 x 15 cm
Signatura: PD Z. Červinka
barevná litografie, autorký tisk
21 x 15 cm
Signatura: PD Zd Červinka
21 x 15 cm
Signatura: Zd. Červinka
21 x 15 cm
Signatura: Zd. Červinka
21 x 15 cm
Signatura: Zd. Červinka
21 x 15 cm
Signatura: Zd. Červinka
2005
barevná litografie 24/50
38 x 48 cm
Signatura: Zd. Ćervinka