5
284 %
3 500 Kč
olej, plátno
v 49,5 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Zd. Beneš
kombinovaná technika, koláž, olej, materiálový tisk
v 33 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Zd. Beneš
kombinovaná technika, koláž, olej, zlacení
v 43,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Zd. Beneš