3
126 %
95 000 Kč
2015
akryl, papír, plátno
170 x 190 cm
Signatura: sign. na rubu Sedlecký 2015
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2009
akryl, plátno
200 x 140 cm
Signatura: sign. Sedlecký 2009 na rubu
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |