1873–1944
218
222 %
4 383 Kč
2 200 000 Kč
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno
barevný tisk
v 19 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram PV v tisku
v 14,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
15 x barevná litografie
25 x 20 / 24,5 x 45,5 cm
Signatura: 15 x monogram PV v tisku