1914–1992
34
128 %
833 Kč
1 100 Kč
barevná litografie, akvarel
31 x 23,5 cm
Signatura: V. Kubašta
barevná litografie, kolorováno akvarelem
31 x 21 cm
Signatura: V. Kubašta
31 x 21 cm
Signatura: V. Kubašta
31 x 21 cm
Signatura: V. Kubašta
31,5 x 21 cm
Signatura: V. Kubašta