1854–1925
16
224 %
700 000 Kč
ocelorytina
5,5 x 3,5 cm
Signatura: na známce v tisku J. Solpera 1983 J. Herčík
litografie, akvarel
63 x 92 cm
Signatura: PD V. Hynais