1936–2021
92
163 %
17 580 Kč
85 003 Kč
kombinovaná technika, sololit
50,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1998
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1980 - 1998
kombinovaná technika, lepenka
28,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1998 / 1980-98
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, malířská lapenka
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1997
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |