1936–2021
92
163 %
17 580 Kč
85 003 Kč
komb. technika, karton
25 x 30 cm
Signatura: sign. DU Zábranský
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, lepenka
66 x 45 cm
Signatura: sign. DU Zábranský
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 36 cm
Signatura: sign. PD Zábranský
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |