1914–1977
42
133 %
1 425 Kč
30 000 Kč
barevný linoryt
17 x 9 cm
Signatura: Vaculka 70
barevný linoryt
14,5 x 7 cm
Signatura: Vaculka
11 x 9 cm
Signatura: Vaculka 73
12 x 8 cm
Signatura: Vaculka 68
12 x 8 cm
Signatura: Vaculka 67
linoryt 120/150
16,5 x 7,5 cm
Signatura: Vaculka 76
dřevoryt 21/140
16 x 8 cm
Signatura: Vaculka 88
olej, plátno
62 x 47 cm
Signatura: V. Vaculka
18 x 23,5 cm
Signatura: Vaculka 47
olej, plátno
54,5 x 33 cm
Signatura: LD Vaculka 55