1878–1949
55
134 %
950 Kč
5 000 Kč
v 30 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD autorské razítko
v 30 ✕ š 30 cm
Signatura: LD V. Röhling v tisku, autorské razítko
olej, lepenka
v 55,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: LD V. Röhling
olej, lepenka
v 55,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: LD V. Röhling
28,5 x 20 cm
Signatura: PD V. Röhling, LD V. Röhling v tisku, autorské razítko
32 x 36 cm
Signatura: PD V. Röhleng, LD V. Röhling v tisku, autorské razítko
11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD V. Röhling
barevná litografie, č. 6
30,5 x 29,5 cm
Signatura: PD V. Röhling, LD V. Röhling v tisku a autorské razítko
barevná litografie, č. 6
30,5 x 29,5 cm
barevná litografie, č. 6
30,5 x 29,5 cm
lept, akvatinta
29 x 17,5 cm
Signatura: PD V. Röhling
28,5 x 17 cm
Signatura: PD V. Röhling