1896–1970
61
197 %
1 283 Kč
20 000 Kč
v 18 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Vl Pukl 35
dřevořez
v 36 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Vl. Pukl 42, LD Vl. Pukl v tisku
dřevoryt, akvarel
v 23,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Vl Pukl
v 18 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Vl Pukl (nečitelná datace)
grafický list
v 16,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Vl. Pukl
v 27,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Vl Pukl, LD Vl Pukl v tisku
v 32,5 ✕ š 24 cm
v 3,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Vl Pukl
1943, 1942, 1940
3 x dřevoryt
11,5 x 14 / 14 x 10 / 8,5 x 4,5 cm
Signatura: 3 x PD Vl. Pukl, PD VPukl 42 v tisku, PD monogram VP v tisku
3 x dřevoryt
16,5 x 10 / 28 x 11 /16 x 28 cm
Signatura: neznačeno
2 x tisk
10 x 5 / 7 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
zinkografie, tisk
8 x 6,5 / 3,5 x 11 cm
Signatura: neznačeno