1941–2010
6
100 %
40 000 Kč
monotyp
21,5 x 19 cm
Signatura: PD V. Míčko
monotyp
25 x 18 cm
Signatura: PD V. Míčko
monotyp
24,5 x 19,5 cm
Signatura: PD V. Míčko
olej, plátno
75 x 100 cm
Signatura: LD Míčko 70
olej, plátno
75 x 101 cm
Signatura: LD Míčko 70