19
108 %
250 000 Kč
3 700 Kč
250 000 Kč
kombinovaná technika, plátno
v 80 ✕ š 130 cm
Signatura: na rubu Kopecký 2018
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
syntetická barva, sololit
v 52 ✕ š 122 cm
Signatura: na rubu Kopecký
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
54,5 x 73,5 cm
Signatura: sign. LD Kopecký 64
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, email, sololit
118 x 119 cm
Signatura: sign. LD Kopecký 93
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
43,5 x 56 cm
Signatura: sign. PD Kopecký
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, komb. technika, plátno, sololit
180 x 71,5 cm
Signatura: sign. DU Kopecký 97
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, akryl, sololit
120 x 102 cm
Signatura: sign. PD Kopecký 95
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, plátno
54 x 81 cm
Signatura: sign. LD Kopecký 62
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
akryl, linoleum
25 x 47 cm
Signatura: sign. PD Kopecký 74
sklo, ocel
100 x 15 x 32 cm
Signatura: sign. vespod Kopecký 2000
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |